March 2018

Jsem zpět

9. march 2018 at 19:20 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Blog information
Tak jo už jsem zase tu. Prostě tento blog nedokážu opustit. Proběhly tu jisté změny mám tu nový design od naruto109 a moc se mi líbí dělá úchvatné designy. Pak tu jsou nové rubriky i články. Přibylo zde anime co se hodí ke gothic stylu a mé příběhy a povídky :). Takže přeji příjemnou zábavu. :)

Já a já

9. march 2018 at 19:13 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  ╬ My clothing ╬

Blonde gothic

9. march 2018 at 15:45 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  ╬ Gothic is my life ╬

Bella Cullen

9. march 2018 at 15:31 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  ╬ Twilight Saga ╬

Alice Cullen

9. march 2018 at 15:29 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  ╬ Twilight Saga ╬

Chaosy v hlavě 7. Kapitola - Divný období

5. march 2018 at 22:35 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Chaos in the head

Je nějakè divný období. Všimla si, že u více lidí je to poslední dobou taky tak. Do toho je asi čtyři měsíce v kuse nemocná a má teploty. A je hrozně vyčerpaná a unavená. Vše ji už tolik unavuje i samotný život. Vše už ji tak unavuje. Je tak vyčerpaná jak na umření. Jako by ji postupně přestával fungovat organismus. Jako by umírala na úplné vyčerpání. Přetížení. Naprostý přetížení. Je na skolabování. Ano snaží se bránit totálnímu kolapsu, ale moc ji to nejde. Je to jen horší. Jo. Divný je období. Něco je špatného ve vzduchu. Něco je prostě celkově špatně. Ale nemá sílu ani energii na to přemýšlet nad tím co. A už to je dost špatně. Ano toto je zrovna u ni dost podezřelé a divné. U ni ano. U ni... Je to dost špatně. Když se dostane do takového stavu. Furt jen spí. Leží a spí. Jak v noci tak přes den.

Navíc ji ttápí láska. A hrozně moc. Miluje ho. Tolik ho miluje, ale nemůže s ním být protože je buď mrtvý nebo někde kdesi. A to ji zabíjí. Je to jako rakovina co ji ničí tělo i duši. Tak silná láska k němu. Nikdy nikoho více nemilovala. Ano. Nikdy více. A to ji ubíjí čím dál více. To, že nemůže být se svou největší láskou. Jeho kamarád ji miluje, ano, ale ona jeho ne. A on ví, že miluje jeho kamaráda. Ale i tak si jsou hodně blízcí. Jo... Láska je kurva. A jestli brzy taky nespáchá sebevraždu bude to fakt zázrak jako. Protože toho zkurvenýho života i lidí už má těžce pokrk. Prostě jediný co si přeje je umřít a ukončit tu hroznou bolest.

Chaosy v hlavě 6. Kapitola - Bolest a žal

5. march 2018 at 22:33 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Chaos in the head

Chaos? Ustupuje? Či je ještě větší? Neví. Opravdu netuší. Chaosy. Nenávidí chaosy. Samota? Ano cítí se tak sama. Potřebuje k sobě konečně dívku pro život. A po tom co vše ji muži provedli je už úplně rozhodnutá, že už s chlapa nikdy nechce mít nic společného. Je smutná. I když ano miluje jednoho muže, ale ten je už po smrti . A od jeho smrti už nedokáže nikoho milovat. Takže střídala partnery a partnerky jako ponožky, prostě ji to s nikým nevyšlo a ona už své srdce nedokáže nikomu dát naplno. Bojí se citů jak čert kříže, ale bohužel se objevili po tom tři muži ke, kterým ty city má. Ale všichni tři ji zničili ještě více než byla a je. Navíc milije jeho a chce být mrtvá jako on. Prostě mega chaosy v citech a všem.


Je hrozně moc smutná. Miluje ho. Prostě miluje. Jenže je po smrti. Ano je to tak. A jelikož její city k němu jsou silnější než ona tak z jeho smrti už asi úplně zešílela. Je ji hrozně. Bojuje s tím do teď. Od jeho smrti se vše sere. Tedy už před jeho smrtí se to vše začalo ve velkém srát. A jeho smrt to dohrotila. Ano už před jeho smrti se to začalo všechno srát a ve velkém. To když předtím tvrdila, že se ji vše posralo netušila jaké peklo ji ještě čeká. Slzy, bolest, pláč.. Naprosté zoufalství. Pohltilo ji naprosté zoufalství. Bolest a nekonečný žal. Chybí ji tolik lidí a hlavně její největší láska. Ne nemysli na jeho smrt. Říká její hlava, ale nějak to nejde. Tolik ji to trápí.

Ale snaží se celou dobu si najít ženu, ale od jeho smrti má dost pokusů o sebevraždu. Ano je to tak. A nad smrtí a životem přemýšlí čím dál více a častěji. Ani neví jestli si chce vůbec někoho ještě hledat či chce už jen smrt. Není si tím zcela jista jestli má ještě vůbec cenu další marný pokus si někoho hledat či chce už jen smrt. Prostě neví. Je na mrtvém bodě. Nedávno si dořezala nohy a ruku. Má samé úzkosti a tak moc si přeje být se svou největší láskou ať by to bylo kdekoli. To už je ji jedno kde by byla hlavní pro ni je, že by to bylo s ním...

Pokračování příště

Chaosy v hlavě 5. Kapitola- Strach je mocný nepřítel

5. march 2018 at 22:31 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Chaos in the head

Chaosy v hlavě a v citech. Jsou tu už tři slečny. Přibyl nový objeb, který bydlí zatím nejblíže městu kde bydlí a může za ni někdy přijet aby ona se svými zdravotními problémy nikam nemusela. Všichni tři jsou moc roztomilé. K tomu všichni tři ji chtějí. A ona chce všechny tři, ale může mít jen jednu? Nejraději by měla svůj harém, že? To byl vždy její sen mít svůj harèm žen. Ale tady to tak nefunguje. Asi vyhrál nakonec nový objev, který bydlí nejblíže k ni. Ale nechce ublížit ani jedné, protože u dvou to může skončit sebvraždou když jim pořád vymlouvá sebevraždu aby žili alespoň pro ni.


Všichni jsou emařky, ale tak moc roztomilý... Jedna roztomilejší než druhá. Navíc její srdce dostali všichni tři. To je v prdeli! Bojí se, že si ty dvě případně něco udělají. Je to dost pravděpodobné a ona je nechce ztratit jinak by se šla sama zabít. Není na tom psychicky vůbec dobře. Natož aby kolem ni byla další smrt milovaných osob! To uż by nedala! Už teď ji bolí smrt jejích milovaných. A další smrt už nedá! Także se bojí být s třetím nejoblížším objevem. Má z toho ještětší depresi, protože neví co má dělat. Je ji z toho na nic. Hlavě neporučíš a citům už vůbec ne. Chce prostë umřít. Neví co má už dělat. Koho si vybrat když ke každé něco cítí?

Hrozný chaos. Už zase. Strach je mocný nepřítel. Je to moc složitè, ale kvůli zdraví a psychice nemůže nikam jezdit. Vše se ji dost zhoršilo. Jak zdraví tak psychika. Je jako před úplným kolapsem. Jako by ji to mělo vše každou chvíli zabít. Tak se cítí... Je jako před popravou katem. Ale tak moc chce mít svou princeznu. Ale může to dělat i ta chřipka. Díky chřipce se ji dost zhoršuje i psychika, že? Ano má slušnou chřipku už přes týden s ni bojuje, ale zhoršuje se. Není ji vůbec dobře. Vše ji bolí. Hlava, v krku, celé tělo a je hrozně unavená. Furt spí.

Pokračování příště

Chaosy v hlavě 4. Kapitola - Osobnost co vyhrála?

5. march 2018 at 22:29 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Chaos in the head

Takže vyhrála jedna z mnoha osobností. Už je rozhodnuto, kterou miluje. Už je rozhodnuto. Miluje tu druhou emařku. Ne tu první. Jen bydlí dost daleko a nikdo nesmí o jejich lásc vědět, protože ji je patnáct a nikdo to u ni neví. Bojí se reakce rodiny a kamarádů, takže musí mlčet o svém vztahu. Ale ona to chápe. Takže to nikdo neví. Ale dovolí ji její zdravotní stav za ni jet? Když už ji nedávno na tomto ztoskotal jeden vztah? Bude jim přáno? Jestli ne tak se půjde zabít. To už je rozhodnuto. Její hlava a srdce rozhodli, že když se posere další vztah jde se zabít. Ale jak to vše dopadne? Je na tom psychicky dost špatně. Takže se zabije možná dříve než se vůbec setkají osobně. Bojí se, že ji ztratí. Jako všechny a vše. Bolí ji minulost a ta ji nedá spát. Je ji tak hrozně, že neví jestli se dříve nezabije.


Je ji smutno a nemá na nikoho náladu. Ani na kamarády. Zase je stažena ve své ulitě a skoro s nikým nekomunikuje. Pořád jen spí jak v noci tak přes den. Asi k té depresi ještě chřipka. Není ji vůbec dobře. Ani psychicky a ani fyzicky. Už neví co má dělat. Nějak má všeho po krk. Celèho svého života, lidí, světa. Musí furt myslet na smrt a na to jak byla mrtvá. Dnes zjistila, že ty léky co bere na maniodepresi by ji z vodkou zrušili na 100%. Takže możná nemusí jít k plánu B skalpel. Ale asi ji je skalpel blíże. Ten ještě nezkoušela. Už si pro něj nedávno málem šla. Ale to je jedno, že? A koho to zajímá? Nikoho

Je moc smutná. Už nemůže takto dál. A nejde s tím nic dělat. To je na tom nejhorší. Léky už nezabírají a to jich bere požehnaně. Co je pravda. Jak na psychicku tak na zdraví. Je ji zle. Tak nějak celkově. Zhoršuje se to vše. Jo už na tu bolest nic nepomáhá a to ji dohání k šílenství jen co je pravda, že? Ale kdo by to dal v tom žít? Asi nikdo. Toto peklo se nedá snášet. Miliony psychických i zdravotních nemocí a slzy a žiletka v ruce. Poslední dobu se řeže furt. No a co? Má vše v piči. Už vše vzdala a jen čeká na to až to její tělo vzdá samo. K čemuž není daleko. Co si budeme nalhávat co? Už je to úplnè vyčerpání organismu a všeho. Její tělo slábne čím dál více. Už jen věčně spí...

Pokračování přště

Chaosy v hlavě 3. Kapitola - Boj osobností

5. march 2018 at 22:27 | ╬ Gothic Soul ╬ D£monic Vampir£ ╬ |  Chaos in the head


Takže vyhrála osobnost, která se chtěla rozejít s naší přítelkyní. Nás všech osobností. Ale teď bojují ještě dvě mezi sebou možná i tři, které každá chce něco jiného. Klasika. Hlava k výbuchu, emocionální bordel a chaos ve všem. Která osobost vyhraje teď? To nikdo neví. To je ve hvězdách, která z těch tří zvítězí nad zbylími osobnostmi. Jedna křičí přes druhou a já nevím kdo jsem. Je to peklo když se vám vzbouří osobnosti. A ještě když jich máte tak osm deset.


A k tomu se projeví vaše porucha emocí. K bipolární poruše. Takže vážně úžasný stav. Když se ve vás perou nálady, osobnosti, emoce a city. To je pak nehorázný chaos a vy máte sto chutí se z toho všeho jít zabít aby ty osobností drželi konečně hubu. Jedna osobnost se, chtěla rozejít s ni, další osobností chce jednu emařku a další druhou jinou emařku a další zase přemýšlí a myslí na něj a další miluje jeho toho co je po smrti a přes to nejede vlak

. Moje srdce nejvíce miluje jeho ale je už tři toky po smrti? Ta láska k němu je silnější než já a nedokážu milovat nikoho jiného. To je ten problém totiż. Proto má bolest a utrpení nemá konce. A další osobnosti touží jen po ženách. Mám jak ženské tak i mužskè osobností a to je teprve peklo. Ne toto už se vážně nedá snášet. Ty věčný hádky těch osobností k tomu bipolární porucha a autismus atd. To je peklo prostě. To se jinak nazvat nedá. Jako fakt ne... Proč... Já? Tak, která osobnost zvítězí teď? Který z těch vztahů je vlastně vůbec realizovatelný? Když obě bydlí úplně v jiných končinách? A já za nimi kvůli zdraví nemohu jezdit? To je prostě v prdeli!!! Jako vše...

Pokračování příště